» O Firmie

O FIRMIE

Image

Firma "MUSZYŃSCY" Okna Drewniane sp. j. z siedzibą w Stargardzie istnieje od 1997 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się produkcją jednoramowych okien i drzwi w systemie ENERGO-68,78 oraz 88. Jako producent okien z drewna oraz drzwi drewnianych oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Produkujemy zarówno drzwi, okna, jak i dopasowane okiennice, dzięki którym nie ma już potrzeby stosowania rolet. Klienci doceniają to rozwiązanie, ponieważ lato w naszej szerokości geograficznej jest coraz bardziej upalne.

Nasze produkty wykonujemy z trójwarstwowo klejonej kantówki z drewna sosnoweg mahoniu meranti oraz modrzewia syberyjskiego. Okna wyposażamy odpowiednio w zastawy dwuszybowe, które gwarantują małą przenikalność cieplną U = 1,0 W/m2 lub pakiety trzyszybowe U = 0,7 W/m2, oraz U=0,5 W/m2,jak również inne rozwiązania w tym zakresie. Polecamy uwadze również okna energooszczędne w systemie Clima Trend 78 oraz Clima Trend 88, oraz okna typu "SKANDYNAWSKIEGO". Nowoczesny park maszynowy oraz wiedza i doświadczenie branżowe pozwalają nam na realizację każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia. W naszej ofercie znajdują się także okna skrzynkowe typu ENERGO-68 " Casement"

Sprawdzeni dostawcy

W produkcji naszych okien oraz drzwi z drewna wykorzystujemy wyłącznie podzespoły pochodzące od renomowanych producentów zachodnich. Dzięki temu mamy pewność ich wysokiej jakości oraz wieloletniej trwałości.

Nasi dostawcy:

• SIKKENS – system powłok lakierniczych,

• MACO – okucia obwiedniowe,

• DEVENTER – uszczelki,

• DOW CORNING – silikony,

• GUTMANN – okapniki aluminiowe,

• SAINT-GOBAIN – szkło.

Dla kogo produkujemy?

Zaprojektowane i wykonane przez nas okna drewniane znajdują zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, jak i w obiektach zabytkowych. Stylizowane okna są naszą chlubą i specjalnością.

Z racji tego, iż duża część naszej produkcji trafia na rynek zachodni, nasze okna i drzwi zobaczyć można zarówno w Berlinie, Hamburgu, Lipsku, Rostocku, Mainz, na wyspach Rugen i Sylt oraz w wielu mniejszych miejscowościach północnych Niemiec.Kilka realizacji zostało wykonanych do Tel-Aviv w Izraelu,pod opieką konserwatorską tamtejszego Biura Ochrony Zabytków. Jednakże nasze produkty znaleźć można również nad polskim morzem. Szczecin oraz Stargard nie są tutaj wyjątkiem.

Zapraszamy do współpracy!

Mirosław Muszyński - współwłaściciel
Krzysztof Muszyński - współwłaściciel
 
 
proces produkcji okien

firma muszynscysiedziba firmysiedziba firmy muszyńscymuszynscyfirmasiedziba firmowa
firmowa siedziba

Producent drewnianych okien i drzwiKontakt / Muszyńscy

MUSZYŃSCY Okna Drewniane Sp.J.
ul. Kupiecka 10 73-110 Stargard